SSK Bankgiro 5457-1310
SSK Swish 123 677 78 17

BERGSLOPPET
MTB-UPHILL

KLUBBAKTUELLT
SENASTE NYTT

Inbjudan Gillermarksloppet 20170903

Inbjudan Gopen Triathlon 20170827

Inbjudan Vildmarksloppet Bjursås 20170902

Inbjudan Hackmora Gå Lunka Löp Cykla 20170930

Resultat Tipspromenad 20170815

Inbjudan Venjanloppet 20170909

Inbjudan SSK:s Promenadrally 2017

Våraktuellt SSK

Inbjudan SSK Tisdagsträningar

 

 

 

 

 

Delar av SSK's Vasastafettlag vid lördagens årgång av Vasastafetten, totalt 14:e av 380 startande lag,
4 minuter bättre än förra året, bra jobbat allihop!!
Varje år sen 1999 har SSK haft lag i denna 10-sträckors stafett mellan Sälen-Mora.
 
Fr.v. Simon, Johan, Ella, Tova, Linn, Jakob och Sara.
Fattas på bilden gör Markus, Mattias och Anders.
 
TACK till ALLA som skjutsade och servade våra stafettlöpare!!